Sonbahar ve Kışa Hazırlık: Kışlık Eşarp Kombin Önerileri

Sonbahar ve Kışa Hazırlık: Kışlık Eşarp Kombin Önerileri

04 Eylül 2022

Yaz aylarında genellikle herkes renkli kıyafetler tercih eder ve bu kombinelere uygun eşarplar kullanırlar. Yaz aylarında daha parlak ve renkli eşarplar tercih edilirken kış aylarında tam tersi bir durum söz konusudur. Kış aylarında kumaşı kalın ve daha koyu renk tonlarına sahip olan eşarplar tercih edilir. Sonbahar ve kışa hazırlık kışlık eşarp kombin önerileri ve daha fazlası için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Kış Aylarının En Popüler Eşarp Renkleri

Kış aylarında kadınlar genellikle koyu renklere sahip eşarpları tercih ederler. Kış aylarında kullanılan eşarplar hem kalın bir kumaşa sahip olmalı hem de modaya uygun renklerden oluşmalıdır. Kış aylarının en popüler eşarp renklerini şöyle sıralamak mümkündür:

  • Kahve tonları

  • Haki yeşili tonları

  • Kırmızının mat tonları

  • Mor tonları

  • Siyah

  • Koyu mavi ve gece mavisi

  • Gri tonları

  • Yeşil tonları 

  • Turuncu tonları

Yukarıda sıraladığımız renkler genellikle herkesin rahatlıkla kullanabileceği renk tonlarından oluşmaktadır. Her birey kendi zevkine, tarzına ve kombinine uygun olacak şekilde eşarp seçimi yapabilir ve kendi tarzını özgün bir şekilde yansıtabilir.

Kışın Hangi Tür Eşarpları Tercih Etmelisiniz?

Kış aylarında kullanılacak eşarpların en önemli özelliği kalın bir kumaşa sahip olmasıdır. Kış aylarında tercih edilen eşarplar kalın bir kumaşa sahip olmalı ki kullanıcıyı sıcak tutmalıdır. Bir eşarbın sıcak tutmasını sağlayan kumaşlar ise sık dokunan kumaşlardır. Sık bir dokumaya sahip olan kumaşlar kullanıcıyı rahat ettirecek ve sıcak kalmasını sağlayacaktır. Dokumanın yanı sıra eşarbın yumuşak olması ve ısı geçirgenliğinin fazla olması da önemlidir. Dolayısıyla kış aylarında en çok penye kumaş türüne sahip eşarp modelleri tercih edilmektedir.

“Sonbahar ve Kışa Hazırlık: Kışlık Eşarp Kombin Önerileri” başlığı altında sizlere kış aylarında tercih edilen eşarp renklerinden, kumaş türlerinden bahsettik. Siz de eşarp hakkında daha fazla bilgi almak ve sitemizde bulunan eşarp modellerini incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz ve birbirinden güzel eşarpları inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.